26 Led

Jak se to má se slevami

Vážení zákazníci,

v současné době se všude objevuje slovo SLEVA. Někteří ze zákazníků nakupují pouze ve slevách a bohužel je nezajímá kvalita produktu, či jestli to opravdu potřebují, hlavně že je to „za 1/3“ původní ceny. Ale je potřeba se zamyslet nad tím, jestli tento směr nedegraduje práci nás všech, co něco manuálně vyrábíme nebo kompletujeme tady u nás doma v České republice.

A co to třeba jen vyzkoušet? Koupit si jednou kvalitní, dražší džem a nyní nově i sirup mimo AKCI či SLEVU a zjistit, jestli je to opravdu takový rozdíl v kvalitě, jako je v ceně. Zkuste to i Vy a udělejte si názor. Vždyť vlastní zkušenost je to nejlepší co pro sebe můžete udělat.

Na závěr bych chtěl říct, že my si u nás lidí a výrobků jimi vytvořených vážíme natolik, že slevy žádné neposkytujeme a akce typu 2+1 zdarma nepořádáme a ani v budoucnu pořádat nebudeme. Vyžadujeme to také od našich smluvních partnerů. Vždyť dobře odvedená práce by měla být dobře i zaplacena, jinak by šikovní lidé, jako ti co pracují u nás, odešli. A to nechceme nejen my, ale doufám, že ani vy – naši současní zákazníci, kteří jste si již zvykli na vysokou kvalitu našich ručně vyráběných džemů, a ani zákazníci budoucí, kteří naše skvělé džemy zatím neochutnali, ale rozhodují se je vyzkoušet.