19 Úno

Nové džemy v e-shopu

Omlouváme se, ale nové džemy budou v nabídce e-shopu k 1.březnu 2015. Důvodem jsou kvalitní fotky, které se nyní tvoří. Doufáme, že to bude dříve než 1.března. Jakmile se tak stane, budeme vás informovat.

Nyní si můžete celý sortiment prohlédnout, ochutnat a zakoupit každou středu na farmářském trhu na Jiřáku (nám.Jiřího z Poděbrad)

Těšíme se na vaší návštěvu

19 Úno

Novinky pro Vás

Vážení a milí,

V novém roce jsme pro vás připravili vylepšení stávajících džemů, několik nových druhů džemů, ale především úplnou novinku – domácí sirupy z čerstvé ovocné šťávy.

Džemy na váš stůl

Zdálo se nám, že náš jahodový džem by mohl být lepší a tak jsme provedli změny v postupu výroby. Nyní si jej můžete vychutnat s většími kousky jahod, než tomu bylo dříve.

Rozšířili jsme nabídku džemů o sedm nových, zajímavých druhů a tak celkově již nabízíme 21 druhů domácích džemů ve dvou šaržích 380g a 210g. U některých džemů jsme poprvé sáhli i do možnosti spojení dvou chutí a to u pomerančového, kde jsme k němu přidali strouhaný čerstvý zázvor a mangový džem, ke kterému jsme přidali mletou brandy vanilku. A myslí se, že se nám povedli. Stačí ochutnat a budete ztraceni. Ta chuť je natolik podmanivá, že prostě nemůžete přestat.

Ostatní nové džemy jsou standardně jednodruhové – citrónový, mandarinkový, ananasový, aróniový (černý jeřáb)a mangový bez přidaného cukru. Obzvlášť ten mangový je opravdu lahodný.

Na druhou stranu jsme pro nedostatek zájmu zákazníků přestali vyrábět švestkový džem v obou provedení (s cukrem i Dia) a ostružinový – pasírovaný bez pecek.

Na závěr bychom chtěli říct, že jsme se rozhodli zvýšit přehled v naší nabídce džemů a rozdělili jsme je do 5-ti oblastí. ZE ZAHRADY – Z LESA – TROPICKÉ – PASÍROVANÉ – BEZ PŘIDANÉHO CUKRU. Doufáme, že vám naše změna přinese zjednodušení při výběru džemu.

Sirupy na váš stůl

Přemýšleli jsme jak nebo čím obohatit naší nabídku a rozhodli jsme se pro sirupy. Mají blízko k džemům a dobře udělaný sirup se sodovkou nebo jen s čistou vodou nejen uhasí žízeň, ale také obohatí chuťové smysly.

Naše sirupy jsou vyrobené z čerstvé ovocné šťávy s přidáním vody, řepkového cukru a špetky kyseliny citrónové. Nejsou vyrobeny z koncentrátu a neobsahují žádná barviva, aromata či ochucovadla. Prostě domácí sirup se vším všudy. Nabízíme jahodový, malinový, višňový, citrónový, pomerančový a oba rybízové – černý a červený. A to ve skleněných lahvích s obsahem 0,7L.

A tak doufáme, že rozšíření nabídky o nové džemy a lahodné domácí sirupy vás potěší a zláká k ochutnání, tak jako nás.

Přejeme Vám dobrou chuť.