26 Dub

Džemy Kvasnička v síti DM drogerie

Vážení a milí,

s potěšení vám musím oznámit tu novinu, že se nám podařilo rozšířit naší odběratelskou síť o významného klienta, kterým je dm drogérie . V jejich oddělení zdravé výživy Alnatura & Bio je nyní možné zakoupit dva naše džemy – Jahodový a mangový. Oba z řady bez přidaného cukru a umělých sladidel.

Nyní tak vedle sítě prodejen CoutryLife můžete nakoupit naše vybrané džemy již  i v síti dm drogerie.

P.S. Nezapomeňte, že již téměř měsíc můžete ochutnat a zakoupit naše výborné džemy a sirupy v OC Letňany, kde jsme otevřeli náš první reprezentativní stánek. Nalézá se naproti kasám hypermarketu TESCO

Přeji dobrou chuť

T.Kvasnička

26 Dub

Ukončení spolupráce s fy.Náš Grunt

Vážení zákazníci,

řetězec farmářských obchodů Náš Grunt již bohužel nenabízí naše džemy. Není mi znám důvod proč byla spolupráce jednostranně ukončena, ale v těchto obchodech prostě již naše džemy nenajdete.

Dobrou zprávou je to, že i ve městech, kde nemá výše uvedená firma svou pobočku můžete naše výborné džemy mít. Objednejte si jej přes náš e-shop. Výborně funguje spolupráce s přepravní společností DPD, která Vám doručí Vaší objednávku až domů nebo využijte služeb fy. ZÁSILKOVNA, která má výdejní místa snad ve všech městech republiky.

Přeji dobrou chuť.

Tomáš Kvasnička