16 Čvn

Mangový džem ještě lepší

Rádi bychom Vás pozvali na obnovenou premiéru MANGOVÉHO DŽEMU. Po trnité cestě jsme získali mango té nejvyšší kvality – opravdu zralé mango. Ať už si vyberete čisté mango bez přidaného cukru či mango s vanilkou a 20% cukru očekávejte příjemný, chuťový zážitek.

16 Čvn

Ledové čaje již v prodeji

Vážení a milí,

minulý týden jsme začali na našem stánku  v OC Letňany prodávat náš ledové čaje. Jsou jako vše od nás standardně bez konzervantů, ochucovadel či barviv a nejsou přeslazené. Pro jejich výrobu se používají lístky máty a meduňky, dobrý černý čaj EarlGrey a dobrý zelený čaj. Slazeny jsou našimi sirupy nebo medem. Prodávají se v 0,5l pet lahvích a druhy jsou: máta s meduňkou / černý čaj s citronem / malina s mátou / zázvor s citrónem / pomeranč se skořicí a zelený čaj s mátou.

Přejeme Vám příjemné odvěžení

06 Čvn

Začali jsme spolupracovat s výrobci mléčných produktů

Vážení a milí,

je velmi potěšitelné, že již i výrobci mléčných produktů si začínají všímat našich kvalitních džemů a reálně zvažují je dávat do svých jogurtů či mléčných výrobků. EkoFarma FM z Rampuše je prvním mléčným výrobcem, který již dává do svých jogurtů naše dobré džemy. Nyní se přidal další, a to RoboMilkbar, který je vkládá do výborného mléčného koktejlu. V jednání jsou ještě další tři výrobci a tak uvidíme.

T.Kvasnička