12 Úno

Nové prodejny s naším sortimentem

Vážení a milí,

s radostí Vám oznamujeme, že naše výborné džemy a sirupy si můžete nyní nakoupit v dalších  obchodech v Praze. A možná je to ten, do kterého chodíte rádi nakupovat. Zeptejte se.

Přesné názvy a adresy naleznete v rubrice KDE KOUPÍTE NAŠE DŽEMY.

06 Úno

Malinový džem

Malinový džem

Vyrábíme jej jak slazený cukrem, tak medem. Je lahodný na čerstvém chlebu, na bílém či celozrnném pečivu, do jogurtu, do palačinek, do piškotu nebo na vánočku. Má velmi silnou chuť a vůni. Maliny jsou doporučovány jako prevence před neléčitelnou Alzheimerovou chorobou

Upozornění: Při nedodržení pravidel konzumace podléhá zkáze (olizování používané lžíce, nože od másla).

01 Úno

Zajímavá nabídka – Staňte se naším partnerem

Vážení a milí,

rozhodli jsme se, že od 1.2. 2016 nabídneme všem podnikavým možnost stát se partnerem naší firmy. Jako takoví budete moci za zajímavých podmínek nabízet výborné džemy a sirupy ve svém obchodě, stánku či se konečně osamostatnit a rozjet své podnikání s kvalitním sortimentem. Předčtěte si níže podmínky a jeví-li se vám jako zajímavé, rádi odpovíme na jakýkoliv dotaz.

Nabídka PARTNER – KOMITENT  je zajímavá tím, že zboží neplatíte předem nebo při převzetí, ale až po měsíci a ještě ke všemu jen to co opravdu prodáte. Neleží Vám ve zboží peníze a Vy je tak můžete investovat jinak a jinam.

Podmínky PARTNER – KOMITENT

Smlouva o komisním prodeji

Nabídka PARTNER je standardní obchodní spolupráce mezi výrobcem a prodejcem. Zde je výhodou vyšší marže prodejce.

Podmínky PARTNER

Ceník vám velmi rádi zašleme na vaší mailovou adresu.