09 Pro

Sirupy Kvasnička v supermarketech Billa

Vážení a milí,

s radostí vám oznamujeme, že naše sirupy můžete zakoupit již také ve vybraných supermarketech Billa. Jsou to Šestajovice, Úvaly, Prosek a DBK na Budějovické. V Bille jsou specializované regály s regionálními produkty. A právě tam můžete najít náš MALINOVÝ, ČERNORYBÍZOVÝ, BEZINKOVÝ, RAKYTNÍKOVÝ  a ČERVENORYBÍZOVÝ sirup. Intenzivně pracujeme na tom, abychom rozšířili naší nabídku do dalších supermarketů Billa. Sledujte pečlivě naše webové stránky a možná za týden či měsíc nás objevíte i ve vaší.

06 Pro

Vychutnejte si naše džemy naplno

Naše džemy neobsahují žádné přírodní nebo umělé látky, kterými se výrobci potravin snaží prodloužit životnost potravin. A jistě by byla škoda vašich peněz a naší práce, vyhazovat i sotva načaté skleničky s našimi džemy.

Aby k podobným nepříjemnostem docházelo co v nejmenší míře, nejlépe však vůbec, tak si vám v dnešním článku dovolíme přinést pár tipů a rad, jak skladovat džemy bezpečně skladovat.

  1. Uzavřené a nenačaté po zakoupení vydrží až celý rok.
  2. Nenačaté a uzavřené je skladujte v chladnějších tmavších prostorách, jako je například vaše spíž anebo sklep.
  3. Jahodový džem při delším uskladnění navíc chraňte před světlem – přikryjte je něčím neprůhledným, jinak po měsíci výrazně zhnědne
  4. Otevřený už načatý džem nezapomeňte vždy uzavřít originálním víčkem a vrátit zpátky do ledničky.
  5. Nenabírejte džem už olíznutou lžičkou či použitým nožem – zkazí se Vám do 2 dnů
  6. Načatý džem zkonzumujte do tří týdnů po jeho otevření. Domníváme se ale, že tak dlouho vám v lednici ani nevydrží.

Vychutnejte si proto naše džemy na váš stůl beze strachu ze zelenavých skvrnek na jejich površích.

 

A drobnost na závěr: Zkuste začít den máslovým croissantem s naším jahodovým džemem,  tomu rozpustnou kávou Nescafe Gold s mlékem. Co říkáte?