19 Úno

Novinky pro Vás

Vážení a milí,

V novém roce jsme pro vás připravili vylepšení stávajících džemů, několik nových druhů džemů, ale především úplnou novinku – domácí sirupy z čerstvé ovocné šťávy.

Džemy na váš stůl

Zdálo se nám, že náš jahodový džem by mohl být lepší a tak jsme provedli změny v postupu výroby. Nyní si jej můžete vychutnat s většími kousky jahod, než tomu bylo dříve.

Rozšířili jsme nabídku džemů o sedm nových, zajímavých druhů a tak celkově již nabízíme 21 druhů domácích džemů ve dvou šaržích 380g a 210g. U některých džemů jsme poprvé sáhli i do možnosti spojení dvou chutí a to u pomerančového, kde jsme k němu přidali strouhaný čerstvý zázvor a mangový džem, ke kterému jsme přidali mletou brandy vanilku. A myslí se, že se nám povedli. Stačí ochutnat a budete ztraceni. Ta chuť je natolik podmanivá, že prostě nemůžete přestat.

Ostatní nové džemy jsou standardně jednodruhové – citrónový, mandarinkový, ananasový, aróniový (černý jeřáb)a mangový bez přidaného cukru. Obzvlášť ten mangový je opravdu lahodný.

Na druhou stranu jsme pro nedostatek zájmu zákazníků přestali vyrábět švestkový džem v obou provedení (s cukrem i Dia) a ostružinový – pasírovaný bez pecek.

Na závěr bychom chtěli říct, že jsme se rozhodli zvýšit přehled v naší nabídce džemů a rozdělili jsme je do 5-ti oblastí. ZE ZAHRADY – Z LESA – TROPICKÉ – PASÍROVANÉ – BEZ PŘIDANÉHO CUKRU. Doufáme, že vám naše změna přinese zjednodušení při výběru džemu.

Sirupy na váš stůl

Přemýšleli jsme jak nebo čím obohatit naší nabídku a rozhodli jsme se pro sirupy. Mají blízko k džemům a dobře udělaný sirup se sodovkou nebo jen s čistou vodou nejen uhasí žízeň, ale také obohatí chuťové smysly.

Naše sirupy jsou vyrobené z čerstvé ovocné šťávy s přidáním vody, řepkového cukru a špetky kyseliny citrónové. Nejsou vyrobeny z koncentrátu a neobsahují žádná barviva, aromata či ochucovadla. Prostě domácí sirup se vším všudy. Nabízíme jahodový, malinový, višňový, citrónový, pomerančový a oba rybízové – černý a červený. A to ve skleněných lahvích s obsahem 0,7L.

A tak doufáme, že rozšíření nabídky o nové džemy a lahodné domácí sirupy vás potěší a zláká k ochutnání, tak jako nás.

Přejeme Vám dobrou chuť.